Harald Lindberg Kollektion Vasa Konst

325687

HARALD LINDBERG (1901-1976),
Barn i vagga, signerad och daterad Harald Lindberg 1934,
olja på duk, 55x66 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

2014220
2007389
2007387
2007386

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.