John Jon-And Kollektion Vasa Konst

325684

JOHN JON-AND (1889-1941),
"Sovande", signerad Jon-And 16 samt numrerad 3/20
etsning,14x11 cm

Konst, Teckningar

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (1 bud)

2004726
2015-09-06 11:59:31

2015-09-14 kl 18:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.