Waldemar Lorentzon olja

325680

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984), "Strandhymn", olja på pannå, signerad Lorentzon, signerad och daterad a tergo Waldemar Lorentzon 1956, ca 17x46 cm

Monter 22

Waldemar Lorentzon olja

Budhistorik (9 bud)
2024851
9 800
2026317
9 600
2024851
8 400
2026316
8 200
2024851
8 000

Slutpris SEK:
9 800
935 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.