Nisse Zetterberg Kollektion Vasa Konst

325679

NISSE ZETTERBERG (1910-1986),
"Barbro 1 år 5 mån", signerad och daterad Nisse Z -32,
olja på duk, 46,5x36,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
2018142
2015590
2010852
600
2009874
550
2007385
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.