J von Konow Stockholm Kollektion Vasa Konst

325673

JÜRGEN VON KONOW (1915-1959),
"Vaktparaden", (Strandvägen, Stockholm), signerad v. Konow 1947, olja på pannå, 73x30 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (24 bud)
2018116
6 400
2018113
6 200
2018093
6 000
2018109
5 800
2018093
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.