Bokskåp 1800-talets andra hälft

325664

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöy, skulpterade och svarvade detaljer, höjd ca 230, 105x47 cm

Underdelen saknar lås, smärre ytskador och fanérbortfall, ett glas med skada, nyckel till skåpets överdel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 1

Budhistorik (2 bud)

1997071
1981894

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.