Fällbord alrot

325658

FÄLLBORD, 1800-talets slut, Mälardalen, fanerad i alrot, pelarfot i björk, höjd 75, diameter 88 cm

Skiva med spricka, ytskador

Rum 4

Fällbord alrot

Budhistorik (13 bud)
1997194
900
1994024
850
1996221
1994024
750
1996220
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.