Axel Olson komposition med torsk

325655

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition med torsk,
signerad Axel Olson, olja på duk, 20x28 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (20 bud)
2002399
7 400
2002126
7 200
2002398
7 000
2002126
6 800
2002396
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.