Evert Lundquist Kollektion Vasa Konst

325650

EVERT LUNDQUIST (1904-1994)
Komposition, signerad och daterad a tergo Evert Lundquist 1963, olja på duk, 34x36 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (12 bud)
2002983
8 600
2018101
8 400
2002983
8 200
2018085
8 000
2002983
6 400

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.