Carl Ljungberg Kollektion Vasa Konst

325630

CARL LJUNGBERG (född 1897),
Föremål på bord, signerad och daterad Carl Ljungberg juni 1943, olja på pannå, 35x27 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (37 bud)
2006749
11 000
2016922
10 500
2006749
9 400
2016903
9 200
2006749
9 000

Slutpris SEK:
11 000
1 049 EUR, 1 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.