Axel Erdmann oljemålning

325580

AXEL ERDMANN (1873-1954): Ölhallen, signerad och daterad Ax. Erdmann Stockholm 1905, olja på duk, ca 70 x 90 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Axel Erdmann oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1997984
4 400
1997989
4 200
1997984
1997986
3 800
1997984
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.