Peter Dahl färglitografi

325573

PETER DAHL (född 1934-): Framför tapet, signerad Peter Dahl, E.A., färglitografi, 89x61 cm

Fack 39

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (11 bud)
1997859
1997755
1997858
1997755
1997751

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.