Joan Miró färglitografi

325572

JOAN MIRO (1883-1983), efter: Graphismes, färglitografi, signerad och numrerad Miró 243/300, tryckt på Arches papper. Editerad av Maeght, Paris (blindstämpel), 39x85 cm

Fack 12

Joan Miró färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1993996
9 200
1997938
9 000
1993996
8 800
1997936
8 600
1993996
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.