Soffbord i mahogny

325541

SOFFBORD med kantsarg, mahogny, höjd 46, 96 x 96 cm

Kantnagg på sargen, ytrepor

Rum 2

Soffbord i mahogny

Budhistorik (10 bud)
1988430
3 800
1996594
3 600
1988430
3 400
1987773
3 200
1987773

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.