Snedklaffsekretär

325533

SNEDKLAFFSEKRETÄR med överdel, omkring 1800, furu, beslag smide samt mässing, överdel med hyllplan, höjd 190, 107x60 cm, nyckel finns

Skador och slitage, nyckel finns att hämta vid Utlämningen

Rum 18

Snedklaffsekretär

Budhistorik (5 bud)
1996877
1996876
900
1996596
850
1987958
1984976

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.