Skåp 1800-tal

325526

SKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt, invändigt med hyllplan, beslag i mässing, höjd 150, 69x51 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage, fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns i kuvert vid utlämningen

Rum 15

Skåp 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1983271
2 400
1982896
1982937
1982896
1981963

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.