Snedklaffsekretär 1800-tal

325515

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, fanérad i mahogny, nyckelbricka, draghandtag och nyckelbussningar i mässing, läderklädd skrivskiva, höjd ca 105, 96x51 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador och sprickor, kompletterad

Rum 15

Snedklaffsekretär 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1998411
650
1998246
600
1996597
1996484

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.