Byrå 1700-tal

325512

BYRÅ, 1700-tal, furu, förgyllda beslag, (sannolikt underrede till ett skåp), höjd 70, 120x58 cm

Lås saknas, smärre ytskador

Rum 5

Byrå 1700-tal

Budhistorik (3 bud)

1998409
1986034
1984977

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.