Orientmatta

325507

ORIENTMATTA, Najafabad, ca 461x314 cm

Smärre slitage, obetydlig professionell lagning

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (2 bud)

1988308
5 200
1982260
5 000

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.