Oljemålning alplandskap

325492

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Alplandskap, olja på duk, 67x91 cm, uppfodrad

Krackeleringar, uppfodrad

Konst, Äldre måleri

Fack 9

Oljemålning alplandskap

Budhistorik (13 bud)
1998320
900
1996938
850
1992877
1994301
750
1992877
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.