Knut Wahlgren oljemålning

325490

KNUT EMIL WAHLGREN (1868-1910), marinmotiv, signerad Vahlgren 1903, olja på duk, 62x90 cm

Konst, Modernt måleri, Nautica/Technica

Fack 9

Knut Wahlgren oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1997671
2 800
1997655
2 600
1997664
2 600
1997655
1 900
1997587
1 800

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.