Alfred de Breanski oljemålning

325489

ALFRED FONTVILLE DE BREANSKI II (England, 1877-1945): "Strand-on the -Green, Kew. signerad A. de Breanski, olja på duk, 20x25 cm

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
1998309
1998308
1 900
1998303
1 800
1983639
1 700
1981798
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.