Spansk Grand oljemålning

325477

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): "Spansk Grand", olja på duk, ca 49 x 38 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 46

Spansk Grand oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1998541
1998533
1 900
1998532
1 800
1998531
1 700
1998530
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.