Landskapsmotiv oljemålningar

325471

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Landskapsbilder, monogramsignerade och daterad -93, olja på , vardera ca 32 x 23 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

Landskapsmotiv oljemålningar

Budhistorik (13 bud)
1999684
3 800
1999422
3 600
1999683
3 600
1999422
3 400
1999682
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.