Maurice Moberg oljemålning

325467

MAURICE MOBERG (född 1923): "Stadsgården, Stockholm", signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 32 x 37 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 53

Maurice Moberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1996884
1994139
1996883
1994139
1996881
1 400

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.