Spegel 1800-tal

325463

SPEGEL, 1800-tal, bronserad och rödmålad, höjd 77x38 cm

Skador, senare målnng och bronsering

Speglar

Rum 9

Spegel 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
1998057
2 800
1998241
2 600
1998057
1998136
1 900
1998057
1 700

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.