Rökbord 1900-talets början

325453

RÖKBORD, 1900-tal, benställning i skuret trä, bricka i mässing med reliefdekor, diameter ca 60 cm, höjd ca 58 cm

Smärre slitage

Nybrogatan 32, Stockholm

Rökbord 1900-talets början

Budhistorik (13 bud)
2000201
850
1986275
2000199
1986275
750
2000197
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.