Carl Magnus

325451

CARL MAGNUS (född 1943): (5) orginaletsningar i mapp, signerad och daterad Carl Magnus -80, bladmått ca 44x33 cm
Proveniens: Galleri Leger, Malmö

Nybrogatan 32, Stockholm

Carl Magnus

Budhistorik (13 bud)
2005029
850
2005237
2005029
750
2005236
700
2005029
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.