Matgrupp gustaviansk stil

325439

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, bestående av stolar, bord, bordets mått höjd ca 77, diameter 120, 3 iläggsskivor vardera bredd 50 cm medföljer, sitthöjd ca 46 cm

Ytslitage, ytskador

Rum 13

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
1992411
6 000
1992379
450
1986797
1986147
1982657

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.