Petter Pettersson akvarell

325437

PETTER PETTERSSON (född 1942): "Dragspelsmannen, Malaga", signerad och daterad Petter Pettersson -83, akvarell, 64x91cm

Fack 3

Petter Pettersson akvarell
Budhistorik (1 bud)

1995425
2015-09-01 16:15:40

2015-09-01 kl 18:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.