Udda glas

325436

GLAS, udda, 1900-tal, POKAL, med lock, graverad dekor, 2002
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Glas, Övrigt glas

Udda glas

Budhistorik

2015-09-01 kl 18:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.