Kistor 1800-tal

325422

KISTOR, 2 st, allmoge, 1800-tal, bemålade, beslag i järn, höjd ca 15-22, längd ca 31-43 cm

Hårt slitage

Diverse, Samlarobjekt, Allmoge

Rum 7

Kistor 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

1982627
2015-08-24 19:18:41

2015-09-01 kl 17:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.