Skrivbord 18/1900-tal

325417

SKRIVBORD, 18/1900-tal, vitmålat, med kopparbeslag, 2 lådor i sargen och svarvade ben, höjd ca 76, 113x64,5 cm, nyckel saknas

Skador, slitage, nyckel saknas, en låda med utbytt botten

Rum 4

Skrivbord 18/1900-tal

Budhistorik (5 bud)
1995509
500
1994558
450
1994376
1993415
1986651

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.