Hjalmar Grahn Kollektion Vasa Konst

325407

HJALMAR GRAHN (1882-1949), "Blommor", signerad Hj. Grahn, olja på duk, 65x54 cm
Utförd 1940
UTSTÄLLD: "Blommor" Riksförbundet för bildande konst, utställning 180

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

2015940
2006649
2005553

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.