Gideon Börje Färg och Form Kollektion Vasa Konst

325400

GIDEON BÖRJE (1891-1965),
Fåtölj vid fönster, signerad G Börje
olja på duk, 81x65 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (9 bud)
2017916
2 600
2017888
2 400
2017763
2017887
2017763

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.