Lilly Maria Karlsson oljemålning

325396

LILLY MARIA KARLSSON (född 1910): Läxläsning efter skoldagen år 1918, signerad och daterad Lilly Maria 1974, olja på pannå, ca 24 x 48 cm

Fack 29

Budhistorik (1 bud)

1994364
2015-08-31 22:52:28

2015-09-01 kl 16:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.