Gideon Börje Färg och Form Kollektion Vasa Konst

325391

GIDEON BÖRJE (1891-1965), Blommor och päron, signerad G. Börje, olja på duk, 54,5x43,5 cm
Även målning a tergo Båtar, Stockholm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2017824
2017822
2 800
2017820
2 600
2017769
2002573

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.