Eric Hallström Kollektion Vasa Konst

325368

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946)
"Begravning, Edsele", signerad Eric Hallström,
olja på pannå, 50x61 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (20 bud)
2017846
12 500
2017430
12 000
2017430
11 000
2017844
10 500
2017430
9 000

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.