Lars Tärning oljemålning stilleben

325358

LARS TÄRNING (född 1945): Korg med äpplen, signerad och daterad Lars Tärning -08, skiktmåleri på pannå, ca 25,5x28 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (14 bud)
1999840
950
1999419
900
1999839
850
1999419
1993079
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.