Lars Tärning oljemålning stilleben

325356

LARS TÄRNING (född 1945): Fat med citroner, signerad och daterad Lars Tärning -05, skiktmåleri på pannå, ca 30x19,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (42 bud)
2000573
4 800
2000570
4 600
2000545
4 400
2000565
4 400
2000545
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.