Axel Nilsson Kollektion Vasa Konst

325351

AXEL NILSSON (1889-1981)
Kvinna under parasoll, signerad och daterad Axel Nilsson -39, olja, duk på pannå, 38,5x29,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2017755
2 800
2017162
2 600
2010955
2 400
2003746
2001947

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.