Lena Linderholm färglitografi

325335

LENA A LINDERHOLM (född 1947), orange kanna, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 80 x 60 cm

Kantreva

Fack 6

Lena Linderholm färglitografi
Budhistorik (10 bud)
1994699
750
1995922
700
1994699
600
1994535
550
1987302
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.