Snedklaffsbyrå 1800-tal

325329

SNEDKLAFFSBYRÅ med skåpsöverdel, 1800-talets andra hälft. 3 lådig, vitmålad, höjd 191, 120 x 52 cm

Senare bemålad, nyckel och lås saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Snedklaffsbyrå 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1996196
1 600
1995717
1995607
1 300
1995606
1995475
750

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.