Fönster jugend

325325

FÖNSTER, 2 st, snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, 116x54 samt 112x54 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Slitage, skador

Diverse

Rum 9

Fönster jugend

Budhistorik (22 bud)
2023260
6 600
2023952
6 400
2023260
5 600
2023808
5 400
2023260
4 400

Slutpris SEK:
6 600
630 EUR, 708 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.