Kista 1700-tal

325324

KISTA, locket bemålat, daterad 1795, höjd 45, 58x95 cm, nyckel finns

Möbler, Nautica/Technica, Allmoge

Rum 4

Kista 1700-tal

Budhistorik (31 bud)
1995999
3 600
1995989
3 400
1995980
3 200
1995975
1995977
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.