Gerhard Graf akvarell

325320

GERHARD GRAF (1883-1960), Stockholmsmotiv, akvarell, signerad Gerhard Graf, bildyta ca 40x41 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 28

Gerhard Graf akvarell
Budhistorik (11 bud)
2024471
1 900
2024520
1 800
2024471
1 700
2024519
1 600
2024471

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.