Axel Nilson Färg och Form Kollektion Vasa Konst

325317

AXEL NILSSON (1889-1981),
"Konstnärens far", signerad Axel Nilsson
akvarell, 29,5x23 cm
Även målning a tergo "Konstnärens far II"
akvarell, 29x23 cm

Budhistorik (4 bud)

2017758
2017748
2017741
2017740

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.