Matservis 1900-tal

325312

MATSERVIS, 66 dlr, Hutschenreuther Bavaria, med förgylld dekor, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 6 uppläggningsfat, 1 par karotter, såsskål, 9 kaffekoppar med fat

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser

Monter 31

Matservis 1900-tal

Budhistorik (15 bud)
1996197
1996195
1996159
1996189
1996159
950

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.