Matgrupp i gustaviansk stil

325298

MATBORD, SIDEBOARD, STOLAR, 4 st.,1900-talets mitt, gustaviansk stil, bemålade och bronserade, sideboardets höjs 79, 175x45, bordets höjd 73, diameter 110 cm, 2 iläggsskivor ā 45 cm vardera, nyckel finns

Tyg med fläckar, bruksslitage

Rum 2

Matgrupp i gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
1995809
2 400
1994590
1993506
1992446
1986148

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.