Orientaliskt skåp

325293

SKÅP, orientaliskt, 1900-tal, draghandtag i mässing, höjd 74, 73x46 cm

Lås saknas, slitage

Möbler, Orientaliskt

Orientaliskt skåp

Budhistorik (30 bud)
1996064
2 400
1994889
1996063
1994889
1 900
1996062
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.